Kategorie

Miody


Miody w naszej firmie to słodka przyjemność, ale nie tylko bo wszystkie nasze miody oraz produkty pochodzące od pszczół to najwyższej jakości asortyment. Nasza firma wprowadzając do obrotu miód przyjęła bardzo prosta zasadę, a mianowicie. Jakość miodu jest najważniejsza. Cena to tak na prawdę drugorzędna sprawa, która niestety ale w dzisiejszych czasach bardzo nie korzystnie wpływa na jakość miodu.

Ważne informacje o produkcji miodu

Oferując państwu miody przed wprowadzeniem ich do naszego sklepu musimy dokładnie poznać ich sposób wytwarzania tzn gdzie są umieszczone ule na jakim terenie czy z dala od zanieczyszczeń takich jak drogi, fabryki, itp.

Czy rośliny i kwiaty są narażone na pestycydy bądź inne szkodliwe substancje. Dlatego tak na prawdę na naszym sklepie jak również w sklepie internetowym mamy do zaoferowania miody i produkty pszczele zaledwie od kilku pszczelarzy z którymi współpracujemy od lat i których jesteśmy pewni. W ofercie naszego sklepu mamy kilkanaście rodzajów miodów, które swoimi właściwościami działają leczniczo na różne schorzenia i tak

Miód gryczany i jego właściwości

Miód gryczany od dawna jest stosowany w leczeniu chorób układu sercowego a konkretnie przy nadciśnieniu jak również długotrwałe stosowanie miodu gryczanego rozszerza kanaliki naczyń wieńcowych. Oprócz tych właściwości jest również stosowany podczas przeziębienia. Ma również wiele innych cennych właściwości.

Kolejnym cennym a właściwie królewskim miodem jest miód faceliowy zbierany z nektaru facelii błękitnej jest bardzo dobroczynnym miodem ponieważ zawiera cholinę, która chroni nasza wątrobę zwłaszcza podczas zatruć, łagodzi skutki choroby wrzodowej. Przez to ze zawiera duże ilości magnezu kobaltu i żelaza wpływa wzrost czerwonych krwinek. Usuwa toksyczne działanie używek takich jak kawa, herbata, alkohol, papierosy itd.

Wpływa na szybka regenerację podczas dużego wysiłku intelektualnego oraz fizycznego.

Miód lipowy i jego działanie

Miodem bardzo popularnym jest również miód lipowy. Nasza firma posiada miód lipowy z puszczy lipowej gdzie zawartość nektaru jest na poziome 90%. Właściwości lipy są na prawdę niedocenione podczas grypy przeziębienia.

Miód dla osób pracującym głosem to miód ogorecznikowy, który działa leczniczo na struny głosowe. Stosowany jest podczas chrypki zapalenia stron głosowych nieżytów krtani i gardła.

Prawdziwy miód malinowy

Miód malinowy czyli miód pochodzący z kwiatu maliny i w brew pozorom wcale nie jest czerwony. Malina bardzo pomocna podczas przeziębienia. Działa napotnie jak również usuwa wolne rodniki odpowiedzialne za tworzenie komórek nowotworowych.

Miód wrzosowy i jego właściowości

W ofercie mamy również miod wrzosowy często niedoceniony podczas  anemii ponieważ w jego składzie jest bardzo łatwo przyswajalne żelazo oraz około 46 biopierwiastki.

W naszym repertuarze słodkości znajdziecie państwo bardzo znane rodzaje miodów o których właściwościach nie trzeba wspominać takich jak miod spadziowy iglasty, miod akacjowy, miod leśny, wielokwiatowy czy rzepakowy. Swoiste miejsce zasługuje również na uwagę pierzga i pyłek kwiatowy to tak zwane naturalne suplementy diety bogate w witaminy z grupy B, C,D, E, PP, oraz zawierajace pierwiastki takie jak selen, siarka, mangan, żelazo, potas,wapń i wiele innych. Maja również właściwości oczyszczające organizm z toksyn regulujące układ trawienny i wiele wiele innych.

Krótko mówiąc miod i jego pochodne maja bardzo bogaty wpływ na nasz organizm. Tak wiec spożywajmy miod a będziemy zdrowsi

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości i aktualizacje bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail.

Sklepy internetowe Nowy Sącz

Już teraz zapisz się do newslettera
i otrzymaj kod rabatowy!