Kategorie

Nalewki Regionalne


Nalewki to produkty które są idealne na długie jesienne wieczory. Leczą chandrę oraz wspomagają nasza odporność leczą przeziębienie lub poprawiaja krążenie. Lampka naleweczki wskazana jest dla naszego zdrowia.

Nalewki owocowe i kwiatowe

Nasze nalewki które oferujemy państwu to idealne połączenie owoców lub kwiatów z alkoholem oraz innymi składnikami które potrafią rozkochać w sobie nie jedna osobę.

Sekretem dobrej nalewki są składniki które wbrew ogólnym poglądom musza być najlepszej jakości. Bez konserwantów zbierane z dala od zanieczyszczeń. Dopiero takie składniki można połączyć i stworzyć z tego produkt z którego jesteśmy dumni.  Region Podhala słynie z nalewek i wódeczek. Od niepamiętnych dziejów górali kojarzono z oscypkiem jak i na prawdę z bardzo pysznymi nalewkami i wódkami. Nalewki które prezentujemy dla państw to nalewecka z kwiatu czarnego bzu idealnie dobrane składniki oraz klarowność tego produktu zaspokajają niejednego amatora nalewek. Dodatkowo właściwości lecznicze zwłaszcza podczas przeziębienia i grypy są nieocenione.

Nalewka Malinowa Białczańska

Kolejna klasyczna a zarazem bardzo stonowana i aromatyczna jest Białcańsko Nalewecka Malinowa. Swoj aromat zawdzięcza malinie leśnej która jest jej głównym i najistotniejszym składnikiem. Malinowa nalewka zachwyca swoim smakiem nie jedna osobę. I choć wiele osób zna smak nalewek malinowych kosztując  nasza nalewecke odkrywa się smak na nowo.
 

Nalewka pigwowa pigwowa na poprawę humoru

Nalewecka pigwowa to kolejna forma wykorzystania owoców pigwy. My robimy to perfekcyjnie dlatego mogą państwo odkryć smak pigwówki na nowo. Świetnie skomponowana receptura zawsze naturalne i najlepszej jakości składniki dają efekt doskonałej nalewki która poprawi humor po ciężkim dniu jak również dostarczy bogactwo witaminy C która pomaga podczas przeziębienia ale i nie tylko.

Kolejne nalewki jakie oferujemy to nalewki z rokitnika z bakalii czy derenia lub żurawiny.

Jak zapewne wiecie żurawina pomaga podczas problemów z układem moczowym, podczas zapaleni pęcherza oraz wielu innych chorobach. Rokitnik zawiera duże ilości witaminy C, a dereń to królewski owoc który od czasów staropolskich był wykorzystywany jako baza na wyjątkowe nalewki. Dla tych co lubią mieszanki owoców polecamy owoce lasu jest to połączenie wszystkich owoców występujących w lesie np morwa , jeżyna, itd.

Nasze nalewki, które oferujemy dla państwa to produkty najwyższej jakości. Zrobione z naturalnych składników i docenione przez wielu naszych konsumentów. Idealne dla tych wszystkich którzy chcą

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com
Strony internetowe Nowy Sącz