Nalewka z Czarnego Bzu

Pochodzenie:Polska
Producent:Wyroby Naturalne
Cena brutto: 79,00 zł
Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Dostawa

 • Firma

 • Prawdopodobnie nalewka z czarnego bzu jest jedną z najbardziej prozdrowotnych nalewek na całym świecie. Ma ona jasny kolor ze względu na to, że jest ona robiona z kwiatów czarnego bzu. Doskonała do spożycia na wiele okazji, a dzięki właściwościom bardzo pożądana. 

  Nalewka z kwiatu czarnego bzu naszej receptury jest nalewką słodką. Czuć zarówno w smaku jak i zapachu doskonałe połączenie kwiatów z nutką miodu. Doskonała dla ludzi, który mocno lubią słodkość. Jest bardzo rozgrzewająca. 

  Czarny bez rośnie w formie krzewu lub średniego drzewa sięgającego nawet do 10 metrów. Należy on do rodzimy piżmaczkowatych. Jest to bardzopopularny gatunek, ze względu na niewielkie wymagania glebowe. Można go znaleźć w Europie, Azji, obu Amerykach czy północnej Afryce.W Polsce można nazwać go „przydrożnym chwastem”, ponieważ rośnie przy drogach, lasach, na polach i nieużytkach. Bywa on nazywany dzikim czarnym bzem.  

  Kwiaty bzu kwitną od kwietnia do czerwca i wtedy roślina pokrywa się drobnymi, lekko żółtymi kwiatkami, które formują się w duże baldachogrona. Z kolei owoce rosną w sierpniu, wrześnie. Są to małe, okrągłe jagody o mocno ciemnej i intensywnej barwie. Zarówno kwiaty i owoce czarnego bzu mają w sobie wysoką zawartość składników odżywczych. Trzeba jednak pamiętać, że surowe mają działanie toksyczne dla organizmu, ale po poddaniu ich obróbce termicznej możemy korzystać z dobrych właściwości. 

  Już w starożytności ludzie wiedzieli, że czarny bez ma korzystny wpływ na organizm człowieka. Każdy fragment rośliny jest wykorzystywany w lecznictwie. Potrafi wspomóc w walce z różnego typu schorzeniami. 

  Najpopularniejszym i najczęściej pożądanym działaniem jest stosowanie nalewki na poprawę odporności. Stosowanie jej pozwoli znacząco skrócić czas trwania choroby, infekcji i zapobiec poddaniu się kolejnej chorobie. Polecana szczególnie w sezonie jesienno - zimowym, kiedy to organizm człowieka jest znacznie osłabiony i bardziej podatny na różnego rodzaju wirusy i bakterie. Działa napotnie, łagodzi silne i intensywne bóle gardła, bóle stawów, rwy kulszowej i nasilający się katar, a także wspiera w walce z bólem głowy czy migreną. 

  Dodatkowo sprawdza się w przypadku nadciśnienia tętniczego. Pomaga regulować nadmiar wody w organizmie szczególnie podczas ciąży, kiedy to zatrzymuje się ona w organizmie. Warto podkreślić, że czarny bez ma wysoką zawartość pektyn, przez co zalecane są kobietom, które przechodzą miesiączkę bardzo boleśnie. Ponadto czarny bez wykazuje delikatne działanie przeczyszczające, wykrztuśne i wzmacniające. 

   

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli zostaną złożone i opłacone przed godziną  11, jeżeli zamówienie zostanie złożone w późniejszych  godzinach jego realizacja będzie dopiero w  kolejnym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek, aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Wybierając opcje przesyłki express 24H oznacza to, że firma kurierska gwarantuje dostarczenie przesyłki w 24h od momentu jej odebrania od nadawcy. Usługa realizowana jest  tylko i wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. 

  Jeżeli zależy państwu na dostarczeniu przesyłki w sobotę proszę skorzystać z opcji paczkomat. A w uwagach do zamówienia proszę wyrażenie woli dostawy w weekend. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 18.99 zł ,cena pobranie: 24.99 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 24.99 zł ,cena pobranie: 30.99 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 15.99 zł ,cena pobranie: 15.99 zł
 • Wyroby Naturalne Sp. z.o.o

  ul. Środkowa 115,
  34-405 Białka Tatrzańska

  NIP 736-172-26-17

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości i aktualizacje bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail.

Sklepy internetowe Nowy Sącz

Już teraz zapisz się do newslettera
i otrzymaj kod rabatowy!