Kategorie

Napitki


Gorzałka z naturalnych składników

Gorzałki to dział który nie jednemu poprawia humor. Nasza wódka która tworzymy to Bialcansko Gorzolka. Tworzona na bazie tylko i wyłącznie naturalnych składników bez dodatków chemicznych czy konserwantów. Bazą do wytwarzania naszej gorzołecki są maceraty jest to spirytus zmieszany z jednym rodzajem na przykład kwiatem czarnego bzu. Tak przygotowany macerat leżakuje w zależności od potrzeby może to trwać nawet kilkanaście miesięcy potem następuje proces produkcji czyli łączenia różnych składników efektem czego jest wyborna gorzołecka na przykład z kwiatu czarnego bzu.

Rodzaje wódek i gorzałek

Rodzaje wódek jakie posiadamy są bardzo urozmaicone i potrafią zaspokoić wyrafinowane podniebienia. Dla amatorów mocnych smaków polecamy samogon czysty jest to połączenie kilku rodzajów zbóż mianowicie kukurydzy, żyta oraz pszenicy efektem takiej mieszanki jest wyjątkowy smak samogonu delikatny w smaku, ale z intensywnym aromatem żyta. Dla kolekcjonerów koniaków i whysky mamy coś specjalnego i choć nie jest to wyżej wymieniony trunek to swoim charakterystycznym palonym smakiem może z nimi konkurować. Mowa tu o Samogonie Czystym czyli Białcańskiej wersji góralskiej whisky.

Smakowe wódki z owoców i kwiatów.

Dla smakoszy owocowych rodzajów polecamy wódeczkę na bazie tarniny bardzo charakterystyczna o delikatnie słodkawym smaku idealna na wieczór przy kominku.  Bardzo szybko rozgrzewa zmarzluchów. Kolejna owocowa gorzołecką bardzo delikatną a zarazem aromatyczną jest wódka z gruszek czyli gruszkówka. Nie jest mocna więc bardzo chętnie jest rozchwytywana przez panie, które chętnie gustują w góralskich smakach. Ciekawa wódka o charakterystycznym ziołowym smaku jest wódka z litwora. Typowo góralska gorzolka litwor to zioło rosnące głównie w górach na ciałach albo w okolicach turni. Na bazie korzenia wychodzi bardzo aromatyczna przyjemna w smaku wódka, która znajduje swoich amatorów nie tylko wśród panów ale również wśród pań. Dla wszystkich którzy szukają oryginalnych smaków polecamy wódkę z kwiatu czarnego bzu. Jej orzeźwiający smak i bardzo intensywny aromat bzu rozpieszczają nie jedno wyrafinowane podniebienie. Klasyczne wódeczki takie jak cytrynówkę czy miodówkę tez znajdą państwo w naszej ofercie. Posiadamy również wódki mniej znane takie jak Miodula Prezydencka klasyczna staropolska wódka na bazie miodu spadziowego oraz z dodatkiem przypraw leżakowana w beczce dębowej.

Okowita Łącka

Na naszej stronie nie zabraknie również okowit czyli Łąckich bimberków na bazie różnych owoców takich jak gruszka, jabłko, morela, brzoskwinia, wiśnia, czereśnia, porzeczka, borówka.  Asortyment jaki polecamy państwu jest na prawdę zróżnicowany dlatego każdy kto odwiedzi naszą stronę na pewno znajdzie coś dla siebie.

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości i aktualizacje bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail.

Sklepy internetowe Nowy Sącz

Już teraz zapisz się do newslettera
i otrzymaj kod rabatowy!