Kategorie

Reklamacja i zwrtoy

 Paczki pakujemy bardzo starannie, zabezpieczamy każdy produkt osobno, wypełniamy wolne przestrzenie; a całość pakujemy do grubych kartonów, które znakujemy nalepką nie rzucać. Zdaża się niestety , że podczas transportu paczka się uszkodzi, rozbije, nie szkodzi   każdą paczkę mamy ubezpieczoną i jeżeli zdarzy się Wam taka sytuacja, prosimy o krótkiego emaila  i dołączenie zdjęcia uszkodzonego produktu. Zajmiemy się sprawą niezwłocznie.

Z uwagi, że oferujemy państwu produkty naturalne pozbawione konserwantów w postaci glutaminianów, bęzoesanów itp. Nasze produkty konserwowane są tylko i wyłącznie w procesie pasteryzacji. Raz na kilkadziesiąt produktów może dojść wady fabrycznej zakrętki a co zatym idzie popsucia się produktu. Potwierdza to tylko fakt, że oferowane produty są naturalne.Gdyby przytrafiła się taka sytuacja państwu prosimy napisać do nas email, a niezwłocznie zajmiemy się państwa sprawą.

Paczki pakujemy pod nadzorem kamer, zdaża się niestety czasami  pomyłka . Za co najmocniej przepraszamy.  Jeżeli  na Waszą korzyść, to potraktujcie to jako prezent. Jak brak jakiegoś produktu, prosimy o email:

W sprawach reklamacji prosimy o kontakt na adres email:

zamowienia@wyrobynaturalne.com

W sprawach pilnych pod numerem telefonu

789221035

 

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości i aktualizacje bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail.

Sklepy internetowe Nowy Sącz

Już teraz zapisz się do newslettera
i otrzymaj kod rabatowy!