Nalewka Tatrzańska Litworówka z liścia 200 ml

Tradycyjna góralska nalewka z liścia litworu 36% obj.

Pochodzenie:Polska
Producent:Unknown
Cena brutto: 69,00 zł
Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Dostawa

 • Firma

 • Litworówka z liścia to tradycyjna góralska nalewka, będąca swoistym afrodyjakiem, sporządzona na bazie liścia z arcycięgla litworu, posiadająca wiele cennych właściwości leczniczych. Między innymi reguluje pracę układy pokarmowego, oczyszcza organizm, działa bakteriobujczo i przeciwgrzybicznie, pomaga w leczeniu migreny i uspokaja.

  Nalewka Tatrzańska ma swoją piękną tradycje. Produkcja nalewki sięga at 60. XX wieku. W samym sercy Tatr w Dolinie Małej Łąki znajdowały się liczne szałasy, zbudowane masywnie z grubych świerkowych bali, zamieszkiwane przez górali. Nasi dziadkowie prowadzili przy nich gospodarkę pasterską, ze względu na występującą tam żyzną glebę oraz bują trawę. W wolnym czasie zajmowali się wytwarzaniem domowej nalewki z wykorzystaniem wysokogórskich roślin. Pomysł wyrobu nalewek zrodził się z potrzeby kultywowania rodzinnych tradycji, dlatego produkcja ich została podtrzmana. W Państwa ręce oddajemy wyśmienitą nalewkę, sporządzoną ręcznie, metodą domową, według receptyry góralskich przodków, wyprodukowaną u podnuża Tatr.

  Osad na dnie, oraz mętność nalewki wynika z dodatku naturalnego miodu.

   

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli zostaną złożone i opłacone przed godziną  11, jeżeli zamówienie zostanie złożone w późniejszych  godzinach jego realizacja będzie dopiero w  kolejnym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek, aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Wybierając opcje przesyłki express 24H oznacza to, że firma kurierska gwarantuje dostarczenie przesyłki w 24h od momentu jej odebrania od nadawcy. Usługa realizowana jest  tylko i wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. 

  Jeżeli zależy państwu na dostarczeniu przesyłki w sobotę proszę skorzystać z opcji paczkomat. A w uwagach do zamówienia proszę wyrażenie woli dostawy w weekend. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 18.99 zł ,cena pobranie: 24.99 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 24.99 zł ,cena pobranie: 30.99 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 15.99 zł ,cena pobranie: 15.99 zł
 • Wyroby Naturalne Sp. z.o.o

  ul. Środkowa 115,
  34-405 Białka Tatrzańska

  NIP 736-172-26-17

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości i aktualizacje bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail.

Sklepy internetowe Nowy Sącz

Już teraz zapisz się do newslettera
i otrzymaj kod rabatowy!