Miód Lipowo-Spadziowy 400g

Pochodzenie:Polska

Wersje produktu:

Cena brutto: 20,00 zł
Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Dostawa

 • Firma

 • Miód lipowo-spadziowy łączy w sobie unikalne właściwości obydwu tych odmian i zapewnia bardzo pozytywny wpływ na organizm ludzki. Ze względu na zawartość szkodliwych dla pszczół substancji, z reguły nie zjadają one same miodu spadziowego.

  Miód spadziowy powstaje z soków roślinnych, pozyskanych z liści, gałęzi lub igieł drzew. Soki te są przetwarzane przez żywiące się nimi owady i następnie wydalane w formie słodkiego płynu. Wśród gatunków produkujących spadź wskazać można między innymi mszyce czy czerwce. Ze względu na to, że substancja ta, pozostawiana przez owady głównie na liściach, pachnie bardzo słodko - wabi pszczoły, które zabierają ją do ula i tam - przerabiają na miód. Najczęściej, spadź pozyskiwana jest z lipy oraz - w przypadku produktu z drzew iglastych - jodły i świerka.

  Połączenie miodu lipowego ze spadziowym zapewnia unikalne właściwości i pozytywny wpływ na organizm ludzki. Działa on między innymi wapń, potas, mangan, sód, fosfor czy magnez. Jako jedyny pośród wytwarzanych przez pszczoły miodów zawiera również srebro, wanad, molibden i cynę. Wszystkie te pierwiastki są łatwo przyswajalne, dzięki czemu mogą być w całości wykorzystane przez ludzki organizm. Dodatkowo, miód lipowo-spadziowy świetnie działa w okresie infekcyjnym jako produkt wzmacniający odporność, ale również wspierający w walce z chorobą. Łagodzi dolegliwości bólowe związane z zakażeniami gardła i okolic i zmniejsza kaszel.

  Regularnie stosowany, wyrób ze spadzi i lipy znacząco zmniejsza trujące oddziaływanie niektórych substancji na organizm ludzki. Warto dodawać go do kawy czy herbaty (po przestudzeniu napoju), bowiem niweluje ich szkodliwe działanie.

  Dodatkowo, przyspiesza on proces gojenia się ran i wzmacnia naskórek, często zapobiegając powstawaniu drobnych zadrapań. Pozytywnie wpływa również na proces leczenia oparzeń.

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli zostaną złożone i opłacone przed godziną  11, jeżeli zamówienie zostanie złożone w późniejszych  godzinach jego realizacja będzie dopiero w  kolejnym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek, aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Wybierając opcje przesyłki express 24H oznacza to, że firma kurierska gwarantuje dostarczenie przesyłki w 24h od momentu jej odebrania od nadawcy. Usługa realizowana jest  tylko i wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. 

  Jeżeli zależy państwu na dostarczeniu przesyłki w sobotę proszę skorzystać z opcji paczkomat. A w uwagach do zamówienia proszę wyrażenie woli dostawy w weekend. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 18.99 zł ,cena pobranie: 24.99 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 24.99 zł ,cena pobranie: 30.99 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 15.99 zł ,cena pobranie: 15.99 zł
 • Wyroby Naturalne Sp. z.o.o

  ul. Środkowa 115,
  34-405 Białka Tatrzańska

  NIP 736-172-26-17

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości i aktualizacje bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail.

Sklepy internetowe Nowy Sącz

Już teraz zapisz się do newslettera
i otrzymaj kod rabatowy!