Miód Spadziowy 370g

Ze względu na dużą zawartość składników odżywczych i zdrowotnych, miód spadziowy, jest często nazywany miodem ?królewskim?. Zawiera więcej biopierwiastków niż miody nektarowe takie jak potas, wapń, sód, fosfor, magnez i mangan.

Kod produktu255
Pochodzenie:Polska
Producent:Wyroby Naturalne

Wersje produktu:

Cena brutto: 24,00 zł
Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Masa netto

 • Dostawa

 • Miód spadziowy, w przeciwieństwie do innych rodzajów tego słodkiego przysmaku przygotowywanego przez pszczoły, nie powstaje z kwiatowego nektaru. Jest on pozyskiwany z tak zwanej spadzi, czyli soków roślinnych pochodzących z kory czy liści drzew (w przypadku tego produktu - iglastych). Jego "producentami" są owady, które żywią się białkami znajdującymi się w sokach, ale nie wykorzystują cukrów - te ostatnie po prostu wydalają na liście roślin. W procesie wytwarzania spadzi często biorą udział czerwie, mszyce czy miodówki. Jej słodki aromat przyciąga pszczoły, które zabierają go do ula i tam - przetwarzają na miód. Co ciekawe, same rzadko go wykorzystują, bowiem zawiera szkodliwe dla pszczół substancje. W przypadku miodu spadziowego iglastego można spodziewać się intensywnego aromatu drzew pokrytych igłami i słodkiego smaku.

  Miód spadziowy jest znacznie bogatszym źródłem różnego rodzaju substancji odżywczych niż odmiany nektarowe. Dostarcza kilkukrotnie więcej wapnia, sodu, fosforu, potasu i innych pierwiastków niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Podobnie jak pozostałe odmiany miodu, jest szczególnie polecany w okresie infekcyjnym jako naturalny środek wzmacniający odporność.

  W spadzi jodłowej znajduje się również substancja zwana gwajakolem, która ułatwia zwalczanie infekcji, między innymi dzięki działaniu wykrztuśnemu i przeciwbakteryjnemu. Ten rodzaj miodu jest powszechnie stosowany w naturalnych metodach leczenia rozmaitych schorzeń. Wspiera również proces detoksykacji organizmu i minimalizuje szkodliwe działanie takich substancji jak kawa, herbata, alkohol czy tytoń.

  Aby w pełni skorzystać z pozytywnych właściwości, jakie oferuje miód spadziowy, można dodawać go do ulubionych napojów lub dań. Należy przy tym uważać, by nie narazić go na działanie zbyt wysokiej temperatury, która doprowadziłaby do jego wyjałowienia.

 • 370g 

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli zostaną złożone i opłacone  pzed godziną  11, jeżeli zamówienie zostanie złożone w późniejszych  godzinach jego realizacja będzie dopiero w  kojenym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Wybierając opcje przesyłki express 24H oznacza to, że firma kurierska gwarantuje dostarczenie przesyłki w 24h od momentu jej odebrania od nadawcy. Usługa realizowana jest  tylko i wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. 

  Jeżeli zależy państwu na dostarczeniu przesyłki w sobotę proszę skorzystać z opcji paczkomat. A w uwagach do zamówienia proszę wyrażenie woli dostawy w weekend. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 18.99 zł ,cena pobranie: 24.99 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 24.99 zł ,cena pobranie: 30.99 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 15.99 zł ,cena pobranie: 15.99 zł

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com
Strony internetowe Nowy Sącz