Miód Gryczany 370g

Miód gryczany – kolor od bursztynowego do ciemnobrązowego. Ma silny zapach kwiatów gryki, w smaku ostry, lekko piekący. Zawiera dużo magnezu i witamin. Stosowany w schorzeniach układu krążenia, miażdżycy, osłabieniu pamięci.

Kod produktu255
Pochodzenie:Polska
Producent:Wyroby Naturalne

Wersje produktu:

Cena brutto: 22,00 zł
Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Masa netto

 • Dostawa

 • Miód gryczany należy do jednych z najpopularniejszych odmian miodu i znany był ludziom już w starożytności. Pysznie smakuje i odznacza się lekko kwiatowym aromatem. Występuje w dość ciemnym, bursztynowym odcieniu. Doceni go każdy, kto potrzebuje szybkiego wsparcia dla organizmu.

  Wśród korzystnych substancji, które znajdują się w tym rodzaju miodu, wskazać można między innymi rutynę. Właśnie ze względu na jej zawartość w składzie, gryczana słodycz jest uważana za doskonałe lekarstwo dla osób cierpiących z powodu kłopotów z układem krążenia. Wśród nich wskazać można również osoby starsze, u których - przez wzgląd na wiek, niektóre organy nie pracują już tak dobrze. Ze względu na zawartość łatwo wchłanialnych węglowodanów prostych w składzie, cukry te przedostają się wprost do krwioobiegu, z pominięciem wątroby. Tym samym świetnie odżywiają mięsień sercowy, jednocześnie nie prowadząc do obciążenia wątroby. Dodatkowo, rutyna jest niezbędna do prawidłowego wchłaniania witaminy C, wzmacnia naczynia krwionośne i tym samym przyspiesza gojenie się ran.

  W składzie miodu gryczanego znajdują się również magnez oraz żelazo, odpowiedzialne między innymi za prawidłową pracę serca oraz układu nerwowego. W związku z wysoką zawartością żelaza, miód gryczany jest szczególnie polecany osobom borykającym się z niedokrwistością.

  Ta odmiana miodu wpływa korzystnie również na wzrok, słuch oraz pamięć. Intensywnie przyspiesza procesy regeneracyjne ciała i wpływa korzystnie na jego ogólny dobrobyt.

  Dodając miód gryczany do różnego rodzaju dań, należy wziąć pod uwagę, że poddawanie go działaniu wysokich temperatur wpływa na znaczące pogorszenie jego właściwości. Używany na przykład do wypieków lub wlany do gorącej herbaty, zapewnia jedynie walory smakowe, bez jakichkolwiek właściwości prozdrowotnych.

 • 370 g 

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli zostaną złożone i opłacone  pzed godziną  11, jeżeli zamówienie zostanie złożone w późniejszych  godzinach jego realizacja będzie dopiero w  kojenym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Wybierając opcje przesyłki express 24H oznacza to, że firma kurierska gwarantuje dostarczenie przesyłki w 24h od momentu jej odebrania od nadawcy. Usługa realizowana jest  tylko i wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. 

  Jeżeli zależy państwu na dostarczeniu przesyłki w sobotę proszę skorzystać z opcji paczkomat. A w uwagach do zamówienia proszę wyrażenie woli dostawy w weekend. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 17.99 zł ,cena pobranie: 22.99 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 23.99 zł ,cena pobranie: 29.99 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 14.99 zł ,cena pobranie: 14.99 zł

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com
Strony internetowe Nowy Sącz