Syrop z Jagody Leśnej

Pochodzenie:Polska
Producent:Wyroby Naturalne
Cena brutto: 19,90 zł
Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Dostawa

 • Syrop z jagody leśnej

  Leśne jagody to niezwykle zdrowe i smaczne owoce. Zapewne każdy z nas pamięta z dzieciństwa, jak pysznie smakowały, barwiąc przy okazji wszystko dookoła na ciemnogranatowy kolor. Jakie właściwości ma syrop z jagody leśnej?

  Pomaga leczyć problemy trawienne

  Syrop z leśnych jagód sprawdza się szczególnie dobrze przy biegunce. Warto pić go kilka razy dziennie w czasie tej choroby, bowiem wysoka zawartość garbników sprawia, że błony śluzowe żołądka są znacznie szczelniejsze, a przy tym ruchy robaczkowe jelit są w znacznym stopniu ograniczone. Syrop pomaga także usuwać szkodliwe produkty przemiany materii i bywa nazywany uniwersalnym antidotum, gdyż wiąże wszelkie trucizny w organizmie.

  Ciekawostką jest, że bywał zalecany pracownikom kamieniołomów, kopalni czy cementowni jako świetny środek chroniący przed wystąpieniem pylicy.

  Reguluje poziom cholesterolu we krwi

  Syrop z jagód jest doskonałym produktem dla osób, które cierpią z powodu zbyt wysokiego poziomu cholesterolu, bowiem pomaga regulować jego poziom we krwi.

  Jagody pomagają również w regulowaniu poziomu cukru we krwi.

  Działanie przeciwnowotworowe oraz antybakteryjne

  Naturalny syrop z jagody leśnej wykazuje także działanie przeciwbakteryjne, pomagając walczyć ze stanami zapalnymi dróg moczowych. Może być stosowany profilaktycznie przez osoby, które często cierpią na tego typu dolegliwości lub wspomagająco podczas stanu zapalnego.

  Dzięki zawartości przeciwutleniaczy, działają także przeciwnowotworowo. Dodatkowo, współuczestniczą z żelazem w produkcji czerwonych krwinek, tym samym zapobiegając występowaniu anemii.

  Zawartość antocyjanów sprawia, że jagody powinny być spożywane przez osoby często przebywające na słońcu, gdyż pomagają one w blokowaniu szkodliwego promieniowania UV.

  Zastosowania w kuchni

  Syrop z jagód leśnych może być używany jako dodatek do lodów i deserów, a także do mięs. Dzięki wyjątkowemu smakowi, syrop świetnie uzupełni każde danie obiadowe oraz słodki deser.

  Fani tego smaku, mogą również wykorzystać syrop z jagód jako smaczny napój po rozcieńczeniu go z wodą.

  Bogactwo witamin i składników mineralnych

  Jagody oraz przetwory z nich, w tym równie syropy, zawierają dużą ilość selenu, manganu, cynku, miedzi, witaminy C, A oraz PP.

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli zostaną złożone i opłacone przed godziną  11, jeżeli zamówienie zostanie złożone w późniejszych  godzinach jego realizacja będzie dopiero w  kolejnym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek, aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Wybierając opcje przesyłki express 24H oznacza to, że firma kurierska gwarantuje dostarczenie przesyłki w 24h od momentu jej odebrania od nadawcy. Usługa realizowana jest  tylko i wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. 

  Jeżeli zależy państwu na dostarczeniu przesyłki w sobotę proszę skorzystać z opcji paczkomat. A w uwagach do zamówienia proszę wyrażenie woli dostawy w weekend. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 18.99 zł ,cena pobranie: 24.99 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 24.99 zł ,cena pobranie: 30.99 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 15.99 zł ,cena pobranie: 15.99 zł

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com
Strony internetowe Nowy Sącz