Serek naturalny łagodny

Serek mały łagodny nie wędzony. Nadaję się do spożycia na zimno do sałatek lub do zalewy. Szczególnie polecany amatorom łagodnego smaku.

Pochodzenie:Polska
Producent:Wyroby Naturalne
Cena brutto: 1,80 zł
Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Dostawa

 • Serek naturalny  łagodny  to mały serek zrobiony z mleka krowiego 65% i owczego 35%. Jest bardzo delikatny i z małą zawartością soli. Świetnie smakuje w połączeniu z różnymi dżemami lub konfiturami. Uwielbiany przez dzieci za swoja lekkość i delikatność. Nie nadaje się do podawania na ciepło. Ze względu na bardzo lekką konsystencje poddany obróbce cieplnej rozlewa się.

  Masa netto: 35g

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli wpłyną do godziny 11, jeżeli zamówienie zostanie złożone po godzinie 11 zostanie zrealizowane w kojenym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 17.00 zł ,cena pobranie: 22 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 23.00 zł ,cena pobranie: 29 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 13.99 zł ,cena pobranie: 13.99 zł

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com
Strony internetowe Nowy Sącz