Rydze Marynowane słodko-kwaśne

Pochodzenie:Polska
Producent:Wyroby Naturalne
Cena brutto: 29,00 zł
Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Masa netto

 • Dostawa

 • Rydze marynowane to jedna z form podania tych przepysznych grzybów. Już same ich nazwy, które przyjęły się w Polsce wśród ludzi, pokazują, jak doskonałe walory smakowe gwarantuje. Mleczaja rydza nazywa się bowiem również rydzem smacznym czy rydzem pańskim.

  Marynowane rydze są jedną z tradycyjnych, polskich przystawek. Odpowiednio przygotowane, zachwycą każdego, kto ich spróbuje. Nasze grzyby gwarantują najlepszy smak i najwyższą jakość ich zamarynowania.

  Rydze jako takie są doskonałym źródłem witamin oraz minerałów, a większość wartości odżywczych, jakie oferuje, zebrana jest w jego kapeluszu. Znajdują się tam między innymi witaminy C, D, PP, A, B1, B2 i wiele innych. Jako że w aż 90% składają się z wody, należą do jednych z najbardziej niskokalorycznych dań. Dodatkowo, wśród oferowanych przez nie składników, znajdują się również cynk, żelazo, potas, fosfor, fluor, mangan i wiele innych.

  Podobnie jak inne grzyby, również rydze są wartościowym źródłem błonnika pokarmowego, który jest bardzo istotny w diecie. Należy jednak wziąć pod uwagę, że jest on dość ciężkostrawny, dlatego lepiej unikać jedzenia marynowanych rydzów w godzinach wieczornych lub nocnych - bowiem możemy przypłacić to niestrawnością.

  Jednocześnie, rydze są bardzo cenione przez wegetarian ze względu na zawartość białka, którego osoby niejedzące mięsa muszą szukać w źródłach roślinnych. Do takowych należą rydze, które dostarczają aminokwasów egzogennych (czyli tych, których organizm nie jest w stanie wytworzyć samodzielnie).

  Rydze marynowane możesz podawać jako przekąskę solo lub połączyć je z innymi składnikami tworząc na przykład smaczną sałatkę. W sieci oraz książkach kucharskich można znaleźć szeroką gamę przepisów zawierających marynowane grzyby - a nasze marynowane rydze nadadzą się do tego celu doskonale.

 • 300g 

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli zostaną złożone i opłacone przed godziną  11, jeżeli zamówienie zostanie złożone w późniejszych  godzinach jego realizacja będzie dopiero w  kolejnym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek, aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Wybierając opcje przesyłki express 24H oznacza to, że firma kurierska gwarantuje dostarczenie przesyłki w 24h od momentu jej odebrania od nadawcy. Usługa realizowana jest  tylko i wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. 

  Jeżeli zależy państwu na dostarczeniu przesyłki w sobotę proszę skorzystać z opcji paczkomat. A w uwagach do zamówienia proszę wyrażenie woli dostawy w weekend. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 18.99 zł ,cena pobranie: 24.99 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 24.99 zł ,cena pobranie: 30.99 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 15.99 zł ,cena pobranie: 15.99 zł

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com
Strony internetowe Nowy Sącz