Miód Mniszkowy 1300g

Cena brutto: 52,00 zł
Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Masa netto

 • Dostawa

 • Miód mniszkowy jest uważany za jedną z najszlachetniejszych jego odmian. W wielu sytuacjach potrafi nie tylko wspomóc kurację lekami, ale wręcz ją zastąpić. Jest pozyskiwany z kwiatów mniszka lekarskiego i charakteryzuje się jasnożółtą barwą lub delikatnie pomarańczowym odcieniem. Wydawać by się mogło, że produkt tworzony na bazie dość powszechnego kwiatu będzie łatwo dostępny, ale wcale tak nie jest - głównie ze względu na trudny proces jego pozyskiwania, ale również fakt, że pszczoły często spożywają go same. Charakteryzuje go przyjemny, słodki smak.

  Skład miodu mniszkowego jest niezwykle bogaty i pomaga zaspokoić wiele potrzeb organizmu. Można w nim znaleźć między innymi karotenoidy, ale również triterpeny czy witaminy (z grupy B oraz witaminę C), żelazo, fosfor, mangan oraz potas. Warto spożywać tę odmianę miodu między innymi ze względu na możliwość uzupełnienia niedoborów rozmaitych substancji.

  Miód mniszkowy jest powszechnie stosowanym środkiem wspomagającym leczenie schorzeń dróg żółciowych, serca oraz wątroby. Zawiera bowiem cholinę, która działa źółciopędnie i tym samym usprawnia funkcjonowanie organów. Oprócz tego, mniszkowa odmiana miodu działa moczopędnie i antybiotycznie, jak większość rodzajów. To sprawia, że może być stosowany przy zakażeniach układu moczowego jako środek wspomagający. Doskonale działa również w przypadku kamicy nerkowej.

  Miód mniszkowy jest wskazany zarówno w okresach wzmożonej zachorowalności, jak i w czasie, kiedy organizm jest nadmiernie eksploatowany - na przykład w szczególnie wymagającym okresie w pracy. Pomaga walczyć ze zmęczeniem, ze względu na zawartość łatwo przyswajalnych cukrów prostych szybko dodaje energii i poprawia nastrój.

  Aby zapewnić sobie optymalne działanie miodu, należy spożywać go samodzielnie lub jako dodatek do przestudzonych dań.

 • 1300g 

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli zostaną złożone i opłacone  pzed godziną  11, jeżeli zamówienie zostanie złożone w późniejszych  godzinach jego realizacja będzie dopiero w  kojenym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Wybierając opcje przesyłki express 24H oznacza to, że firma kurierska gwarantuje dostarczenie przesyłki w 24h od momentu jej odebrania od nadawcy. Usługa realizowana jest  tylko i wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. 

  Jeżeli zależy państwu na dostarczeniu przesyłki w sobotę proszę skorzystać z opcji paczkomat. A w uwagach do zamówienia proszę wyrażenie woli dostawy w weekend. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 17.99 zł ,cena pobranie: 22.99 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 23.99 zł ,cena pobranie: 29.99 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 14.99 zł ,cena pobranie: 14.99 zł

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com
Strony internetowe Nowy Sącz