Kiełbasa Myśliwska

Pochodzenie:Polska
Cena brutto: 15,90 zł
Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Dostawa

 • Skład: mięso wieprzowe, sól, przyprawy naturalne. 

   

  Kiełbasa myśliwska produkowana  jest z reguły  z chudego mięsa. Dzieki długiemu procesowi wedzenia można ja zabrać na długie wyprawy bez obawy na popsucie się. 

   Ten  charakterystyczny delikatny smak kiełbasa myśliwska zawdzięcza przede wszystkim czosnkowi i gorczycy. Kiełbasa myśliwska idealnie komponuje się z jałowcówka i oczywiście świeżym chlebem z odrobiną wiejskiego masła.

  Składniki: mięso wieprzowe, sól przyprawy naturalne, czosnek, gorczyca. 

  Masa netto 250g

  Czas realizacji zamówienia to 2 dni roboczych wynika to z faktu, że wędliny  naturalnie produkowane potrzebują dłuższego czasu na wyprodukowanie. Proces marynowania i wędzenie to z reguły 3-4  dni.  Z uwagi, iż chcemy dostarczać Państwu wyłącznie towary najwyższej jakości oraz świeżości prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas oczekiwania. 

  produkt do wysyłki pakowany hermetycznie, przechowywać w temperaturze 2-8°C waga produktu z uwagi na produkcje manufakturową może się nieco różnić +/- 10%

   

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli zostaną złożone i opłacone przed godziną  11, jeżeli zamówienie zostanie złożone w późniejszych  godzinach jego realizacja będzie dopiero w  kolejnym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek, aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Wybierając opcje przesyłki express 24H oznacza to, że firma kurierska gwarantuje dostarczenie przesyłki w 24h od momentu jej odebrania od nadawcy. Usługa realizowana jest  tylko i wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. 

  Jeżeli zależy państwu na dostarczeniu przesyłki w sobotę proszę skorzystać z opcji paczkomat. A w uwagach do zamówienia proszę wyrażenie woli dostawy w weekend. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 18.99 zł ,cena pobranie: 24.99 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 24.99 zł ,cena pobranie: 30.99 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 15.99 zł ,cena pobranie: 15.99 zł

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com
Strony internetowe Nowy Sącz