Jesiotr Wędzony Dwonek

Pochodzenie:Polska
Producent:Wyroby Naturalne
Cena brutto: 23,50 zł
Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Masa netto

 • Dostawa

 • Wędzony jesiotr ma wyrazisty smak ryby, który może być lekko słony i pikantny, ale również łagodny i delikatny. Wędzenie nadaje mu miękką i soczystą konsystencję, co czyni go idealnym składnikiem sałatek rybnych, past i dań głównych.

  Podobnie jak w przypadku wędzonego łososia czy suma, wędzony jesiotr można podawać na zimno lub na ciepło, w zależności od preferencji smakowych i sposobu przyrządzenia. 

  Oto kilka propozycji, z czym można go podać. Można  wędzonego jesiotra podać na ciepło, np. z puree ziemniaczanym i duszonymi warzywami. W zupach  wędzony jesiotr idealnie pasuje do zup kremów, szczególnie z dodatkiem kremowej śmietany. Można go dodać również do zupy rybnej lub zupy jarzynowej. 

 • 180g 

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli zostaną złożone i opłacone przed godziną  11, jeżeli zamówienie zostanie złożone w późniejszych  godzinach jego realizacja będzie dopiero w  kolejnym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek, aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Wybierając opcje przesyłki express 24H oznacza to, że firma kurierska gwarantuje dostarczenie przesyłki w 24h od momentu jej odebrania od nadawcy. Usługa realizowana jest  tylko i wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. 

  Jeżeli zależy państwu na dostarczeniu przesyłki w sobotę proszę skorzystać z opcji paczkomat. A w uwagach do zamówienia proszę wyrażenie woli dostawy w weekend. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 18.99 zł ,cena pobranie: 24.99 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 24.99 zł ,cena pobranie: 30.99 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 15.99 zł ,cena pobranie: 15.99 zł

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com
Strony internetowe Nowy Sącz