Weingut Hugl wimmer

Cena brutto: 44,99 zł
Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Dostawa

 • Grüner Veltliner w Weinviertel z popularnym „Pfefferl”. DAC oznacza kontrolowana austriacka nazwa pochodzenia”. DAC Weinviertel może zostać Grüner Veltliner z Weinviertel, który jako wino gatunkowe w ślepych degustacjach przez niezależną komisję ds. Wina dowodzi, że jest to typowe dla tego regionu.
  Z prawdziwego Grünera Veltlinera z regionu Weinviertel można oczywiście doskonale delektować się solo, ale jest to również idealne wino do dań wegetariańskich, a także do pikantnych dań kuchni azjatyckiej i innych kuchni etnicznych oraz wielu klasycznych przysmaków austriackich, od talerza Heurigen po kiełbasę szynkową i Wiener Schnitzel. 

  Serwować w temperaturze 12-14°C

  Pojemność 0,75L

  Alkohol 12,5%

   

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli wpłyną do godziny 11, jeżeli zamówienie zostanie złożone po godzinie 11 zostanie zrealizowane w kojenym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 17.00 zł ,cena pobranie: 22 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 23.00 zł ,cena pobranie: 29 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 13.99 zł ,cena pobranie: 13.99 zł

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com
Strony internetowe Nowy Sącz