Promocja

Syrop z Truskawek

Kod produktu5907675570089
Pochodzenie:Polska
Producent:Wyroby Naturalne
Cena brutto: 16,63 zł 18,90 zł
Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Dostawa

 • Słodkie, soczyste, czerwone - truskawki są z całą pewnością ulubionymi, wczesnoletnimi owocami wielu osób. Przygotowany z nich syrop może zapewnić szereg właściwości podobnych tym, które wykazują świeże owoce.. Jak działają popularne truskawki i czy niosą jakieś korzyści dla zdrowia?

  Bogate źródło witaminy C

  Wśród witamin, które zawierają truskawki oraz syrop z nich wykonany, wskazać można między innymi witaminę C. To silny antyoksydant, który pomaga chronić się przed przedwczesnym starzeniem się organizmu.

  Wspomaganie odchudzania

  Syrop z truskawek, a także świeże owoce, wspomagają przebieg procesu odchudzania. Dzięki zawartych w nim substancjom, dochodzi do znacznego przyspieszenia procesu przemiany materii, a także perystaltyki jelit. Obydwie te korzyści prowadzą do znacznej poprawy funkcjonowania układu wydalniczego.

  Co za tym idzie, wydalanie produktów przemiany materii jest znacznie ułatwione. To znaczące wsparcie dla odchudzania, bowiem częściowym problemem osób cierpiących na nadwagę jest właśnie niedostateczne wydalanie.

  Polepszona praca nerek

  Syrop z truskawek, dzięki swemu działaniu moczopędnemu, może wspomóc prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Dzięki temu, możliwe jest zapobieganie występowaniu infekcji układu moczowego, a także usunięcie z organizmu nadmiaru wody - co ma szczególne znaczenie dla osób, u których kłopoty z zatrzymywaniem się wody w organizmie są mocno nasilone (na przykład u ciężarnych).

  Truskawki, zarówno świeże, jak i zawarte w syropie, wpływają również korzystnie na pracę wątroby oraz woreczka żółciowego. Nie można również zapominać o tym, że same w sobie - truskawki nie są kaloryczne.

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli wpłyną do godziny 11, jeżeli zamówienie zostanie złożone po godzinie 11 zostanie zrealizowane w kojenym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 17.00 zł ,cena pobranie: 22 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 23.00 zł ,cena pobranie: 29 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 13.99 zł ,cena pobranie: 13.99 zł

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com
Strony internetowe Nowy Sącz