Ocet Jabłkowy 500ml

Pochodzenie:Polska
Producent:Wyroby Naturalne
Cena brutto: 14,90 zł
Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Dostawa

 • Ocet jabłkowy był ceniony przez kobiety już lata temu.. Stworzony we własnym domu lub zakupiony w sklepie - wykazuje szereg pozytywnych właściwości jeśli chodzi o funkcjonowanie organizmu. W czym pomaga ocet?

  Poprawiona przemiana materii

  Dzięki składnikom zawartym w occie jabłkowym, pomaga on w gubieniu zbędnych kilogramów. Dochodzi do znaczącego przyspieszenia przemiany materii i jeśli uda nam się powstrzymać przed podjadaniem - szybko zobaczymy pierwsze rezultaty na wadze.

  Na szczęście, to zadanie powinno być stosunkowo łatwe, jako że regularnie spożywany ocet, daje również uczucie sytości - a co za tym idzie, sprawia że podjadamy znacznie mniej. 

  Obniżenie poziomu cholesterolu

  Ocet jabłkowy pomaga w znaczącym obniżeniu poziomu "złego" cholesterolu w organizmie. Podkreślić należy, iż aby uzyskać w tym zakresie optymalne efekty, należy stosować produkt regularnie. Jego okazjonalne przyjmowanie nie wykaże żadnego wpływu na poziom cholesterolu.

  Ocet jabłkowy jest również polecany cukrzykom ze względu na działanie regulujące poziom insuliny i cukru w organizmie. Dzięki takiemu działaniu, możliwa jest nieco łatwiejsza kontrola nad chorobą.

  Według badań naukowych, przy regularnym przyjmowaniu octu jabłkowego, można również liczyć na wyregulowanie ciśnienia krwi. Ocet wykazuje również działanie zapobiegające chorobie niedokrwiennej serca.

  Pozytywny wpływ na układ immunologiczny

  Dzięki szeregowi składników i substancji odżywczych, ocet jabłkowy wspomaga również optymalne działanie układu odpornościowego. Pomaga w leczeniu już istniejących schorzeń, a także chroni przed ewentualnym zachorowaniem.

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli zostaną złożone i opłacone  pzed godziną  11, jeżeli zamówienie zostanie złożone w późniejszych  godzinach jego realizacja będzie dopiero w  kojenym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Wybierając opcje przesyłki express 24H oznacza to, że firma kurierska gwarantuje dostarczenie przesyłki w 24h od momentu jej odebrania od nadawcy. Usługa realizowana jest  tylko i wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. 

  Jeżeli zależy państwu na dostarczeniu przesyłki w sobotę proszę skorzystać z opcji paczkomat. A w uwagach do zamówienia proszę wyrażenie woli dostawy w weekend. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 17.00 zł ,cena pobranie: 22 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 23.00 zł ,cena pobranie: 29 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 13.99 zł ,cena pobranie: 13.99 zł

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com
Strony internetowe Nowy Sącz