Miód Nawłociowy 1300g

Pochodzenie:Polska

Wersje produktu:

Cena brutto: 50,00 zł
Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Masa netto

 • Dostawa

 • Miód nawłociowy jest bardzo ceniony przez wiele osób, a jednocześnie dość rzadko spotykany ze względu na okres kwitnienia nawłoci. Z reguły kwiaty pojawiają się na tej roślinie późnym latem lub wczesną jesienią, a ten czas jest jednocześnie okresem przygotowywania się na zimę przez pszczoły: z reguły stanowi on zimowy pokarm dla tych pożytecznych owadów. Jego pozytywne działanie na organizm jest nie do przecenienia i sprawia, że czujemy się lepiej i jesteśmy zdrowsi. Charakteryzuje się on lekko kwaskowatym posmakiem i jest pozyskiwany z rośliny powszechnie uważanej za chwast i z tego względu często usuwanej z terenu posesji i jej okolic.

  W związku z bardzo silnymi właściwościami bakteriobójczymi, ta odmiana miodu doskonale sprawdza się w wcale z różnego rodzaju infekcjami. Może być stosowana na przykład podczas zwalczania zakażeń układu moczowego o podłoży bakteryjnym, a także przy przeziębieniach. Wspiera ogólny dobrostan organizmu i może pozytywnie wpłynąć na proces gojenia się różnego rodzaju ran (ze względu na zmniejszenie ryzyka ich zakażenia).

  Warto również nadmienić, że jeśli chodzi o zwalczanie przeziębień i innego rodzaju infekcji, miód nawłociowy wykazuje jedno z najsilniejszych oddziaływań antybiotycznych w produktach tego typu. Dlatego też jest szczególnie polecany w okresach infekcyjnych (między październikiem a marcem-kwietniem) jako środek wspomagający (lub, w przypadku lekkich przeziębień, zastępujący) leczenie farmakologiczne.

  Miód nawłociowy jest także bogatym źródłem rutyny, która wspomaga prawidłowe działanie naczyń krwionośnych. Przyspiesza ich regenerację i wzmacnia, dzięki czemu może zapobiegać krwawieniom.

  Ta odmiana miodu może być wykorzystywana jako dodatek do różnego rodzaju dań (na przykład płatków, naleśników i wielu innych). Można również spożywać go bez dodatków.

 • 1300 g 

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli zostaną złożone i opłacone  pzed godziną  11, jeżeli zamówienie zostanie złożone w późniejszych  godzinach jego realizacja będzie dopiero w  kojenym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Wybierając opcje przesyłki express 24H oznacza to, że firma kurierska gwarantuje dostarczenie przesyłki w 24h od momentu jej odebrania od nadawcy. Usługa realizowana jest  tylko i wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. 

  Jeżeli zależy państwu na dostarczeniu przesyłki w sobotę proszę skorzystać z opcji paczkomat. A w uwagach do zamówienia proszę wyrażenie woli dostawy w weekend. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 17.99 zł ,cena pobranie: 22.99 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 23.99 zł ,cena pobranie: 29.99 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 14.99 zł ,cena pobranie: 14.99 zł

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com
Strony internetowe Nowy Sącz