Promocja

Miód Lipowo-Spadziowy 1300g

Cena brutto: 44,00 zł 50,00 zł
Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Dostawa

 • Miód lipowo-spadziowy łączy w sobie unikalne właściwości obydwu tych odmian i zapewnia bardzo pozytywny wpływ na organizm ludzki. Ze względu na zawartość szkodliwych dla pszczół substancji, z reguły nie zjadają one same miodu spadziowego.

  Miód spadziowy powstaje z soków roślinnych, pozyskanych z liści, gałęzi lub igieł drzew. Soki te są przetwarzane przez żywiące się nimi owady i następnie wydalane w formie słodkiego płynu. Wśród gatunków produkujących spadź wskazać można między innymi mszyce czy czerwce. Ze względu na to, że substancja ta, pozostawiana przez owady głównie na liściach, pachnie bardzo słodko - wabi pszczoły, które zabierają ją do ula i tam - przerabiają na miód. Najczęściej, spadź pozyskiwana jest z lipy oraz - w przypadku produktu z drzew iglastych - jodły i świerka.

  Połączenie miodu lipowego ze spadziowym zapewnia unikalne właściwości i pozytywny wpływ na organizm ludzki. Działa on między innymi wapń, potas, mangan, sód, fosfor czy magnez. Jako jedyny pośród wytwarzanych przez pszczoły miodów zawiera również srebro, wanad, molibden i cynę. Wszystkie te pierwiastki są łatwo przyswajalne, dzięki czemu mogą być w całości wykorzystane przez ludzki organizm. Dodatkowo, miód lipowo-spadziowy świetnie działa w okresie infekcyjnym jako produkt wzmacniający odporność, ale również wspierający w walce z chorobą. Łagodzi dolegliwości bólowe związane z zakażeniami gardła i okolic i zmniejsza kaszel.

  Regularnie stosowany, wyrób ze spadzi i lipy znacząco zmniejsza trujące oddziaływanie niektórych substancji na organizm ludzki. Warto dodawać go do kawy czy herbaty (po przestudzeniu napoju), bowiem niweluje ich szkodliwe działanie.

  Dodatkowo, przyspiesza on proces gojenia się ran i wzmacnia naskórek, często zapobiegając powstawaniu drobnych zadrapań. Pozytywnie wpływa również na proces leczenia oparzeń.

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli wpłyną do godziny 11, jeżeli zamówienie zostanie złożone po godzinie 11 zostanie zrealizowane w kojenym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 17.00 zł ,cena pobranie: 22 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 23.00 zł ,cena pobranie: 29 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 13.99 zł ,cena pobranie: 13.99 zł

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com
Strony internetowe Nowy Sącz