Promocja

Miód Leśny 400g

Pochodzenie:Polska
Producent:Wyroby Naturalne

Wersje produktu:

Cena brutto: 19,36 zł 22,00 zł
Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Dostawa

 • Miód leśny, wbrew obiegowej opinii, nie musi wcale zawierać spadzi. Jest ona co prawda częstym składnikiem tej odmiany miodu, jednak nie jedynym jego elementem. Miód leśny jest pozyskiwany z roślin rosnących "na dziko" w lesie. To oznacza, że w jego składzie mogą znajdować się różne, miododajne rośliny, które rosną na danym terenie - takie jak jeżyny, maliny, borówka brusznica, lipa i wiele innych. Dokładna zawartość miodu leśnego jest uzależniona od struktury leśnej roślinności na danym terenie. Z reguły charakteryzuje się on dość intensywnym, lekko leśnym zapachem, a w smaku jest słodkawy, z delikatną, ziołową nutą.

  W jego składzie znajdują się cukry proste, szybko i skutecznie dostarczające do organizmu energii. Dlatego też miód leśny jest szczególnie polecany osobom przemęczonym, zestresowanym i prowadzącym intensywny tryb życia. Stanowi on źródło dobrze i szybko przyswajalnych cukrów prostych, które dodają energii na długi czas.

  Jak większość odmian miodu, również leśny jest polecany w sezonie jesienno-zimowym jako środek wspomagający leczenie różnego rodzaju infekcji. Doskonale sprawdza się także w formie preparatu wzmacniającego odporność, mającego zapobiegać zachorowaniom. Stosowany regularnie, może również obniżać ciśnienie krwi.

  Miód leśny jest bogatym źródłem takich substancji jak magnez, żelazo, fosfor, wapń czy przeciwutleniacze. Te ostatnie wykazują działanie przeciwnowotworowe, a także zapobiegają występowaniu zbyt szybko procesów starzenia się organizmu. Leśna odmiana miodu wspiera także w walce z różnego rodzaju niedoborami substancji wskazanych powyżej.

  Można go dodawać do różnego rodzaju dań czy deserów, ale by zachować odpowiednie działanie miodu, nie można go sparzyć. To oznacza, że słodzenie powinno następować po przestudzeniu posiłku czy napoju (można go dodawać również do herbaty czy kakao i innych).

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli wpłyną do godziny 11, jeżeli zamówienie zostanie złożone po godzinie 11 zostanie zrealizowane w kojenym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 17.00 zł ,cena pobranie: 22 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 23.00 zł ,cena pobranie: 29 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 13.99 zł ,cena pobranie: 13.99 zł

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com
Strony internetowe Nowy Sącz