Syrop z Wrotycza

Pochodzenie:Polska
Producent:Wyroby Naturalne
Tymczasowy brak produktu w magazynie.

Powiadom o dostępności

Jeżeli chcesz otrzymać powiadomienie gdy produkt bedzie dostępny zostaw nam swój adres email.

Poleć znajomym
 • Opis produktu

 • Dostawa

 • Wrotycz jest zielem, które występuje powszechnie w Polsce i całej Europie. Każdy w swoim życiu na pewno widział je choć kilka razy: średniej wysokości rośliny, zakończone żółtym kwiatem o kształcie spłaszczonego koszyczka. Choć walory zapachowe tej rośliny są wątpliwe, ma ona do zaoferowania znacznie więcej.

  Na problemy natury gastrycznej

  W dawnych czasach, syrop z wrotyczy był stosowany jako uniwersalne panaceum na różnego rodzaju dolegliwości ze strony układu pokarmowego.. Nic w tym dziwnego: ze względu na swe działanie wiatropędne oraz moczopędne, wrotycz przyspiesza wydalanie z organizmu niechcianych substancji.

  Jako ochrona przeciwwirusowa

  Ze względu na swe działanie bakteriobójcze i wirusobójcze, syrop z wrotyczu może być stosowany jako forma ochrony przed zachorowaniem. Jest szczególnie przydatny w okresie jesienno-zimowym, kiedy odnotowuje się wzrost zachorowań. Stosując regularnie naturalny syrop z tej rośliny, jesteśmy w stanie poprawić odporność, skrócić czas trwania infekcji, a także - choćby częściowo - zapobiec występowaniu nowych.

  Jakie jeszcze działanie wykazuje wrotycz?

  Według wielu źródeł, syrop z tej rośliny może również z powodzeniem działać jako środek przeciwpasożytniczy. Jest szczególnie przydatny w domach, gdzie są małe dzieci - a, jak wiadomo, maluchy szczególnie często łapią pasożyty i mogą zarażać nimi dorosłych.

  Wśród nieco mniej znanych właściwości syropu z tej rośliny wskazać można również przypisywane jej właściwości łagodzące objawy menstruacji (między innymi bolesność oraz nadmiernie obfite krwawienia). Zdaniem niektórych, może nawet wywoływać miesiączkę u osób, które mają problem z nieregularnymi cyklami.

 • Zamówienia są realizowane w tym samym dniu jeżeli zostaną złożone i opłacone  pzed godziną  11, jeżeli zamówienie zostanie złożone w późniejszych  godzinach jego realizacja będzie dopiero w  kojenym dniu roboczym.

  Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas w czwartek po godzinie 11 realizowane są dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu iż nie wysyłamy paczek w piątek aby uniknąć przetrzymywania ich przez cały weekend u firmy przewozowej. 

  Wybierając opcje przesyłki express 24H oznacza to, że firma kurierska gwarantuje dostarczenie przesyłki w 24h od momentu jej odebrania od nadawcy. Usługa realizowana jest  tylko i wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. 

  Jeżeli zależy państwu na dostarczeniu przesyłki w sobotę proszę skorzystać z opcji paczkomat. A w uwagach do zamówienia proszę wyrażenie woli dostawy w weekend. 

  Poniżej prezentujemy koszty dostawy:

  • Przesyłka kurierska Standard do 48h: cena: 17.99 zł ,cena pobranie: 22.99 zł
  • Przesyłka Kurierska Expres do 24h: cena: 23.99 zł ,cena pobranie: 29.99 zł
  • Paczkomaty Inpost: cena: 14.99 zł ,cena pobranie: 14.99 zł

Informacje o nas

Sprzedażą produktów naturalnych zajmujemy się od ponad 30 lat. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji

Nasze produkty

Wyroby, które oferujemy Państwu są najwyższej jakości. Pozbawione konserwantów, polepszaczy, glutaminianów i innych szkodliwych substancji. Co dziennie dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy, które oferujemy Państwu spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej informacji

Znajdź nas na

789 221 035 biuro@wyrobynaturalne.com
Strony internetowe Nowy Sącz